Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Mój świat, czyli to, co aktualnie mnie interesuje. To, czemu poświęcam swój czas. Wszystko się zmienia więc i ja też.
wtorek, 03 maja 2011
110223 SJ-M at 开心辞典 (Happy Dictonairy) CCTV

Wygrzebane na youtubie :) Jest to tylko malutki kawalek programu ale gorąco polecam ich fan-meeting(i), bo jest zabawy co niemiara ^^

Nie oglądalam jeszcze tego programu, ale mam na to ogromną ochotę :)

ZhouMi i Kyu próbują zaśpiewać tą piosenkę 《忐忑》 by 龚琳娜.

EvilKyu w swojej formie, nawet powiedzial, że Mimi jest dziwny ;-) Jak ta dwójka się razem pojawi, to show jest ich. Uwielbiam KyuMi!

czwartek, 28 kwietnia 2011
110129 SS3 in Singapore ZhouMi - Miss Chic

Padlam i wstać nie mogę. Uwielbiam tego faceta coraz to bardziej i bardziej!. Jestem w stanie wydusić z siebie tylko jedno- WOW. 

Oryginal tez jest niczego sobie :)

czwartek, 14 kwietnia 2011
SuJu K.R.Y- Whistle of Zephyr 西風的話

Monotematyczna jestem ostatnimi czasy strasznie ;-) Jednak jak tylko usłyszałam tą piosenkę musiałam wrzucić ją na blog. Chiński folk w wykonaniu Wspaniałej Trójki :)

Bladego pojęcia nie mam o czym jest ta piosenka, jednak nie przeszkadza mi to w zasłuchiwaniu się w niej. Poza tym głosy całej trójki tak pięknie tu brzmią :) Nie moge przestać ich słuchać. Jakoś tak mnie uspokaja.

środa, 13 kwietnia 2011
Super Junior- Victory Korea!

Piosenka na Mistrzostwa Świata 2010 ;-)

Jakoś nigdy nie kwapiłam się, żeby jej posłuchać i teraz żałuję. Tekst, co prawda, do wybitnie ambitnych nie należy, teledysk też niezbyt porywający ale sama piosenka ma moc. Jest prosta ale wpada w ucho.

Oczywiście fragment układu z "Sorry Sorry" się pojawić musiał ;)


Gsyby tylko nasza reprezentacja miała taką piosenkę zagrzewającą do walki sportowej może mieliby większą motywację... ^^

piątek, 25 marca 2011
Moje skarby ;-)

Uff. W końcu przyszły moje zamówione płytki z yesasia.com. Na razie skromnie, bo sztuk 2 ale w planach mam sukcesywne uzupełnianie dyskografii Juniorów ;-)

Ten album kocham po prostu. To dodatkowo Repackage Edition, więc w bonusie jest parę piosenek- No Other, A Short Journey, All My Heart i remix Shake It Up. A jakie zdjęcia są w książeczce *.*

A Me wybrałam na pierwszy rzut, bo wyjątkowo lubię chińskie wersje niektórych piosenek SuJu. Po koreańsku średnio mi się podobają, ale już po chińsku- o tak ;-)Chociaż bywa też zupełnie odwrotnie.  No i jeszcze jest to album z Gengiem, tak samo, jak Mini Album Super Girl, który też zanabędę. I Perfection obowiązkowo. Jednak wszystko w swoim czasie ;-)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 72