Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Mój świat, czyli to, co aktualnie mnie interesuje. To, czemu poświęcam swój czas. Wszystko się zmienia więc i ja też.
czwartek, 18 sierpnia 2011
Super Junior - Superman

Taką piosenkę, z takim tekstem to tylko taki zespól jak Super Junior może zaśpiewać. Już od pierwszych slów aż po ostatnie - wszystko jest szczerą prawdą. Pisze to nie tylko dlatego, że jestem ELFem ale SuJu to potęga. Nie ma drugiej takiej grupy. Są najlepsi, najwspanialsi, jedyni w swoim rodzaju, wyjątkowi. Slychać tutaj moc, potęgę i pewność siebie. Kochają ELFy a my kochamy ich ;-) Nawet jak są tak bardzo skromni, jak w tej piosence ^^

Jednak jest jedna mala rzecz, która nie spodobala mi się. Tusiek rapuje:

"should i pluck the stars for you, count them
one, two, three
with the stars we’ve lost
we are thirteen stars"

13? Dla mnie ale i pewnie dla wielu, wielu ELFów, SuJu to 15 osób (sklad obecny+Kangin, Kibum, Hangeng, ZhouMi i Henry).

110806 MBC Music Core

 

czwartek, 04 sierpnia 2011
Super Juniot Mr.Simple MV

Wstalam i od razu wlączylam kompa, bo w nocy naszego czasu ukazalo się MV. Powiem Jedno OMG!

Jest takie bardzo SuJowe (jedno wielkie pomieszczenie) ale dla mnie to plus. Zaskoczyly mnie kroki z Bonamany i Sorry Sorry ;)

Intro jest cudowne tak jak i caly teledysk. Zresztą Juniorzy wyglądają w tym MV tak, że ach ^^ Świetnie wyglądają w czarnych ubraniach ale w tych kolorowych też. Gwiazda Wszechświata musiala się jak zwykle wybić i ma okulary na nosie (ale za to go przecież kochamy;-))

Wstawka taneczna od 3.17-miodzio. Malpka wymiata!Bardzo podoba mi się praca kamery- raz z dolu, raz z boku i od przodu. Ciekawy efekt to dalo. Poza tym uklad jest boski.

Jestem na tak i marzy mi się, żeby pojawilo się jeszcze MV do Opery;-)

A Kyu to mój numer 1, nieprzerwanie od roku. Jak on tu bosko tańczy *.*

A te sznury na szyjach... No ja nie wiem, jak tak można ]:->

poniedziałek, 01 sierpnia 2011
Super Junior - Opera (오페라) i Mr. Simple

Już jest caly album do odsluchania!Jak na razie te najbardziej wpadly mi w ucho. W ogóle caly album jest taki malo SuJowy, ale to zdecydowany plus. Mieli nas zskoczyć? I zaskoczyli.

Mr. Simple

Opera

Storm (ballada) Czy ja już mówilam, że jak slucham Kyu i Wooka to jestem w niebie? ;-) Taak, mój fangirlism ze mnie wychodzi w takich momentach ^^

Be My Girl

Feels Good

Zdecydowanie muszę ochlonąć ^^

Super Junior - Mr.Simple TEASER

Wyszedl dzisiaj w nocy, zobaczylam go dopiero teraz. Super Junior wygląda tu tak, że po prostu brak mi slów. Szczególnie po tych kolorowych i, bądź co bądź, zaskakujących promocyjnych fotkach, taki teaser... SM chce wykończyć ELFy ^^

Oni są tu po prostu tak seksowni, męscy, że to się w żadnej skali nie mieści ^^  Są po prostu idealni ;-)

Jestem totalnie zaskoczona, pozytywnie zszokowana i już nie mogę się doczekać na cale MV i oczywiście piosenkę. Ten kawalek piosenki, jaki zostal użyty w teaserze - cudo, po prostu cudo.

To tak na świeżo, co pewnie widać, bo przewijają się te same slowa ;-)

sobota, 28 maja 2011
KAT-TUN Rhodesia

KAT-TUN to moja wielka milość. Taka stara-nowa. Byl to pierwszy japoński i w ogóle azjatycki zespól, który mnie zainteresowal. Troszkę odsunęlam ich na bok, przez k-pop ale ostatnio sobie o nich przypomnialam, jak na mojej mp3 uslyszalam "1582" (taak, ja nawet nie wiem, co tak naprawdę do końca mam na moim różowym klipsiku ;-))

Trochę poszperalam po youtubie i uslyszalam to. Fantastyczny kawalek. Chyba czas na powrót do korzeni ;-)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14