Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Mój świat, czyli to, co aktualnie mnie interesuje. To, czemu poświęcam swój czas. Wszystko się zmienia więc i ja też.
środa, 14 grudnia 2011
Super Junior - Santa U Are The One

Ulala, ale się tu zakurzylo od ostatniej wizyty ;-)

Świąt w ogóle nie czuję w tym roku. Ba, nawet ich nie chcę. Najchętniej wyjechalabym gdzieś daleko i wrócila po 1 stycznia. Świąteczne dekoracje tylko mnie drażnią, piosenki przyprawiają o ból glowy. Jednak znalazla się jedna, która naprawdę mi się podoba ;-)Wręcz nie chce mi wyjść z glowy, tylko non stop ją nucę.

Cóż za zaskoczenie, ne? Super Junior, a jakże ^^ Na dodatek pojawia się tu Henry i mój ukochany MiMi, czlonkowie Super Junior M. Wszyscy śpiewają po angielsku i fantastycznie to brzmi.

W klipie pojawiają się gwiazdy SM. Dla mnie, tradycyjnie, za dużo tu SNSD ;-/ Ucieszylo mnie natomiast pojawienie się The Trax (Jay <3), jednak naj naj najbardziej cieszę się z pojawienia MiMiego ^^

niedziela, 28 sierpnia 2011
110828 Inkigayo - występ Super Junior

Dzisiaj odbył się ostatni występ obecnego, pełnego (tj. 10 osób) składu SuJu. 1 września Heechul idzie na 2 lata do woja. Nie był moim biasem ale lubiłam go za jego oryginalność i "Ciulkowatość".  Niestety, nadszedł ten ciężki okres nie tylko dla SuJu ale i ElFów. Jak na razie dla SuJu to koniec. Leeteuk mówił, że reaktywują zespół po powrocie z woja, czyli za dobrych parę lat. Na polu bitwy zostaje SuJu M. Nie przypuszczałam, że to stanie się tak szybko, przecież poznałam i pokochałam ich dopiero rok temu. Niektórym pewnie wydaje się to conajmniej dziwne, że aż tak przeżywam to, co dzieje się z jakimś zespołem, z tak odległego kraju. Ba, pewnie nawet śmieszne... Jednak Super Junior to nie jest jakiś tam zwykły zespół. Tylko im udaje się wzbudzać we mnie takie emocje. Oni są niesamowici i na pewno na zawsze pozostanę ELFem (Ever Lasting Friends) głęboko w sercu. To nie są puste słowa, bez znaczenia. To coś jak obietnica. 

Nie ma mnie dzisiaj w domu ale mimo wszystko oglądałam dzisiejsze Inkigayo. ELFy na widowni spisały się fantatycznie- fanchant na początku zmieniły z "Super Junior Mr. Simple, Super Junior Mr Simple" na "사랑 해요 김희철 기다릴게 김희철" ("Kim Heechul, kochamy Cię, Kim Heechul będziemy na Ciebie czekać!") . I już wtedy zaczęłam ryczeć T.T

 

Natomiast kiedy już ogłosili zwycięzce (oczywiście SuJu;-)), widząc płaczącego Tusia ale i innych członków zespołu, nie mogłam się powstrzymać... I jest tak za każdym razem, gdy oglądam to nagranie. Chyba jest we mnie coś z masochisty :)

 

Leeteuk: Dziękuję Ci Heechul za bycie jednym z członków zespołu Super Junior. Kocham Cię. 

Heechul:
Ludzie, którym chcę najbardziej podziękować to nasi członkowie. Wszyscy dongsaengs (młodsi) mają słuchać co hyung'owie (starsi) mówią.
Oraz mojemu przyjacielowi Jungsoo...
Teukie jest bardzo zmeczony, dlatego bardzo, bardzo Ci dziękuję.
W końcu, chcę podziękować naszym fanom, ELFom.
Wrócę bezpiecznie.  [tłumaczenie SuJu Poland]

 Tak bardzo przeżywam pójście Ciulka do woja a co będzie, kiedy moi ulubieńcy powoli będą odchodzić?

슈퍼주니어 화이팅 ! 사랑 해요 김희철 기다릴게 김희철! 

 

wtorek, 16 sierpnia 2011
[*]

Minęlo dzisiaj pól roku a ja dalej nie dopuszczam tego tak naprawdę do świadomości...

Bardzo mi Ciebie brakuje... Nikt nie zapelni tej pustki....

niedziela, 15 maja 2011
Bez tytulu

Czuję się calkowicie rozbita. Jutro miną 3 miesiące a ja nie mogę się przestać obwiniać. Zresztą nie wiem, czy kiedykolwiek się pozbęde tego dobijającego uczucia. Przy innych staram się być twarda, próbuję się uśmiechać ale jest to dla mnie bardzo ciężkie. Kiedy tylko jestem sama w domu, tak jak teraz, calkowicie się rozklejam. W takich chwilach brakuje mi drugiej osoby, która by mnie spróbowala pocieszyć czy zwyczajnie przytulić. Ta samotność jest przerażająca... I ta cisza...

Każdy mi powtarza, że trzeba żyć normalnie, przejść na tym do porządku dziennego ale dla mnie to chyba zbyt wiele. Przynajmniej teraz.

środa, 02 lutego 2011
생일 축하합니다, 규현 !

Jeden z moich ulubionych Juniorów ma 3 lutego 23 urodziny (rocznik '88 jest the best:)). U nas jutro, w Korei już ;-)

Evil Maknae życzę zdrowia, sukcesów w musicalach, jeszcze więcej miłości ELFów i sukcesów w grach (w końcu to GameKyu^^). I oby jego wredota nie malała i nie zniknęła ^^

Obowiązkowo jutro będzie mały torcik:)

생일 축하합니다 !

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7