Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Mój świat, czyli to, co aktualnie mnie interesuje. To, czemu poświęcam swój czas. Wszystko się zmienia więc i ja też.
piątek, 19 czerwca 2015
Odkurzenie bloga - podejście już-nawet-nie-wiem-które.

Moje miejsce. Prywatne, o którym nie wiedzą ludzie w pracy. I o którym mam nadzieję, że się nie dowiedzą. Bo tu zaczyna się problem. Wiem, że w sieci można zapomnieć o byciu anonimowym, tak samo, jak można zapomnieć o tym, że to co się gdzieś napisało, tam pozostanie. 

Nie lubię wielu rzeczy u ludzi. Jednak na szczycie tej listy jest pewna rzecz, która drażni mnie wyjątkowo. Mianowicie chodzi o rozgadywanie wszystkiego wszystkim. Jeżeli z kimś rozmawiam, to mam cichą nadzieję, że wszystko pozostanie między nami. A tu się okazuje, że pupa. Jeden raz przymknęłam oko, drugi też ale kilka dni temu miarka się przebrała. 

Zawsze mnie zastanawiało, co ludzie mają z tego, że polecą coś dosłownie podkablować przełożonemu czy też innemu pracownikowi? A jak już odetniesz kogoś od źródła wiadomości, to wielka obraza i "jesteś taka dziecinna". Nie ukrywam, w głowie mam pstro i nie zanosi się na zmianę. Tak, rozchodzi się o facebooka. Moje konto jest moje i mogę sobie z nim robić to, co mi się podoba. Nawet oflagować tęczowymi flagami i nic innym do tego. Przestał mi być potrzebny i powoli go opuszczam i czyszczę. Moje święte prawo. 

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że tu nie pasuję. Bądź też faktycznie zachowuję się jak dziecko :P